Panorama Poznania

Panorama Poznania

środa, 1 stycznia 2014

Życzenia na Nowy Rok 2014 w Poznaniu

Kórnik koło Poznania

Ścieżka, Kórnik k/Poznań
Motto: nowe dni, nowe doświadczenia, nowe możliwości.
 
Z okazji nadejścia Nowego Roku, składam serdeczne życzenia:

Poznańskim pacjentom - przede wszystkim nadziei, że każdy problem ma swoje rozwiązanie oraz spotykania samych dobrych (czytaj: właściwych dla nich) psychoterapeutów i innych przedstawicieli opieki medycznej. Ponadto radości z nieustannego rozwoju i odkrywania siebie. I aby korzystanie z psychoterapii częściej było doświadczane jako wybór, a nie konieczność. Poza tym wielu życzliwych i wspierających ludzi dookoła!

Poznańskim psychoterapeutom - rozumienia swoich pacjentów, otwartości na własny rozwój i twórczej pracy nad sobą, dla dobra pacjentów i ku własnej, uczciwej satysfakcji zawodowej.
Ponadto wszystkim psychoterapeutom w Poznaniu i poza nim, aby jak najszybciej doszło do uchwalenia dobrej Ustawy o Zawodzie Psychoterapeuty.

A Poznań niech staje się dla wszystkich coraz bardziej przyjaznym, funkcjonalnym i ciepłym miastem. Nie martwmy się więc zbytnio planem wprowadzenia płatnej strefy parkowania na Wildzie i Łazarzu, niskim budżetem NFZ na leczenie w 2014 roku, cieszmy się planowaną obniżką cen biletów ZTM oraz rozpoczęciem przebudowy Estakady Katowickiej w Poznaniu.

Pamiętaj: Poznań to także my. Gdzie nie możemy liczyć na pomoc władz i administracji, zmieniajmy rzeczywistość mentalnie. Twórzmy relacje, optymizm i sens.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania...